Grzejniki dekoracyjne

Grzejniki łazienkowe dekoracyjne

 

Firma Heniks oferuje stalowe grzejniki drabinkowe. Jest to dekoracyjne wyposażenie łazienkowe, które z pewnością przypadnie Klientom do gustu.

Prezentowane w tej kategorii produkty z pewnością zwrócą uwagę każdego Klienta, który ceni sobie unikalne wzornictwo oraz niebanalne rozwiązania konstrukcyjne.

Dostępne dekoracyjne grzejniki łazienkowe świetnie wkomponują się w każde wnętrze, podkreślając jego charakter. Idealnie uzupełnią przestrzeń zaprojektowaną nie tylko w minimalistycznym stylu, ale też zainspirowaną klasycznymi motywami.

Grzejniki drabinkowe

Stalowe grzejniki drabinkowe wykonane są z wytrzymałych materiałów, a przed opuszczeniem linii technologicznej ich szczelność oraz wykończenie detali są szczegółowo sprawdzane przez kontrolerów jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami praktycznego i dekoracyjnego wyposażenia łazienkowego, wykonanego z profili stalowych, w technice drabinkowej. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego wariantu i odpowiemy na Państwa pytania.

 

  1. TYP-GO-b-400x600
  2. TYP-GO-2

TYP GO

Eleganckie, o nieco nieprzewidywalnej linii, która z pewnością zwróci Państwa uwagę. Wygięte grzejniki dekoracyjne z serii GO, to seria z charakterem, idealna do łazienek urządzonych w nowoczesnym stylu.

więcej …

  1. TYP-GPP2-400x600
  2. GPP2-2

TYP GPP2

Prezentowane modele wyposażenia łazienkowego są wyjątkowo eleganckie i doskonale prezentują się w każdym pomieszczeniu. Grzejnik TYP GPP2 to wariant prostokątny, stalowy, z praktycznym uchwytem na ręczniki.

więcej …

  1. TYP-GŁP2-400x600
  2. TYP-GŁP2-2

TYP GŁP2

Luksusowe grzejniki z serii GŁP2 wykonane są z profili stalowych i mają łukowaty, delikatnie wygięty kształt. Ponadto, posiadają funkcjonalny uchwyt na ręczniki oraz standardowo występują w białym kolorze.

więcej …

  1. TYP-GPL-b-400x600
  2. TYP-GPL-2

TYP GPL

Wyjątkowa konstrukcja grzejników z serii GPL sprawia, że cieszą się one niesłabnąca popularnością. Ich walory estetyczne idą w parze z funkcjonalnością – szczególnie tam, gdzie konieczne jest dostarczenie dużej ilości ciepła.

więcej …

Scroll Up