Grzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe

 

W każdym pomieszczeniu należy zadbać o właściwą temperaturę, która utrzyma się na optymalnym poziomie przez dowolny okres czasu. Jest to ważne szczególnie w łazience, gdzie często czuć chłód od zimnych kafelek. Dlatego też, oferowane przez nas grzejniki drabinkowe to połączenie funkcjonalności oraz klasycznej i nowoczesnej estetyki. Nie tylko spełnią one swoje zadanie lepiej, niż tradycyjne kaloryfery, ale i dodadzą stylu całemu pomieszczeniu.

Nasze grzejniki łazienkowe wykonane są z rur oraz profili stalowych w dowolnym kolorze, co pozwala na dostosowanie ich do wystroju każdego wnętrza. Oprócz zapewniania optymalnej temperatury pomieszczenia, urządzenia umożliwiają zawieszenie na nich mokrej odzieży, czy też ręcznika. Realizujemy zamówienia na modele drabinkowe o nietypowych wymiarach, kolorach, czy też wyglądzie.

 

 1. TYP-G-b-400x600
 2. TYP-G-2

TYP G

Ten model przeznaczony jest dla osób, które poszukują grzejnika o klasycznym wyglądzie oraz wysokiej funkcjonalności. Oznacza to, że oprócz spełnienia swojego zadania, stanie się on ozdobą każdego pomieszczenia.

więcej …

 1. TYP-GP-b-400x600
 2. TYP-GP-2

TYP GP

Wykorzystanie klasycznego wzoru wraz z unikalnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi sprawiło, że funkcjonalność tego grzejnika stała się bardziej elastyczna. Oczywiście nadal idealnie wypełnia swoje zadanie, jakim jest ogrzewanie.

więcej …

 1. TYP-GP2-b-400x600
 2. TYP-GP2-2

TYP GP2

Dla osób, które potrzebują zachowania optymalnej temperatury nawet w bardzo dużych pomieszczeniach, stworzyliśmy ten model grzejnika. Połączona została w nim wysoka moc, a także atrakcyjny wygląd.

więcej …

 1. TYP-GL-b-400x600
 2. TYP-GŁ-22
TYP GŁ

Oprócz spełniania swoich podstawowych funkcji, grzejnik ten stanowi połączenie delikatnego oraz klasycznego wzornictwa. Znajdzie on zastosowanie szczególnie w niewielkich pomieszczeniach, idealnie się w nie wkomponowując.

więcej …

 1. TYP-GLT-b-400x600
 2. TYP-GŁT-2
TYP GŁT

Niektóre grzejniki posiadają tak wyjątkowy wygląd, że są w stanie dopasować się do wnętrza urządzonego zarówno na styl klasyczny, jak i nowoczesny. W tym samym czasie nadal idealnie spełniają swoje funkcje grzewcze.

więcej …

 1. TYP-GI-b-400x600
 2. TYP-GI-2
TYP GI

Model ten przeznaczony jest dla osób, które nie chcą korzystać w aranżacji wnętrza z grzejników o prostokątnym wyglądzie. Oprócz zaokrąglonego wykończenia, cechują go doskonałe właściwości grzewcze.

więcej …

 1. TYP-GU-b-400x600
 2. TYP-GU-2
TYP GU

Dzięki swojemu unikalnemu wyglądowi, ten model grzejnika zapewnia nie tylko właściwą temperaturę w całym pomieszczeniu, ale i oferuje więcej funkcji podczas samego użytkowania. Idealny dla osób, które poszukują alternatywy dla prostokątnych rozwiązań.

więcej …

 1. TYP-GPP-b-400x600
 2. TYP-GPP-2
TYP GPP

Dzięki połączeniu klasycznego oraz nowoczesnego wyglądu, model ten znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu o dowolnym metrażu. Nie traci przy tym na swojej funkcjonalności, zapewniając optymalną temperaturę w każdych warunkach.

więcej …

 1. TYP-GLP-b-400x600
 2. TYP-GŁP-2
TYP GŁP

Często lepiej wybrać klasyczne rozwiązania, niż ich nowoczesne odpowiedniki. To właśnie oferuje ten grzejnik, komponując się w każdą aranżację wnętrza. W tym samym czasie zapewnia optymalną ilość ciepła w całym pomieszczeniu.

więcej …

Scroll Up