Własna kompozycja

Firma Heniks w swojej ofercie posiada wiele modeli, które swoją konstrukcją oraz wyglądem podążają za obecnymi trendami. Aby zapewnić pełną swobodę w doborze odpowiedniego produktu staramy się sprostać wszelakim wyzwaniom zaproponowanym przez naszych klientów.

Przystępując do wyboru odpowiedniego grzejnika należy zastanowić się nad jego parametrami.

Nasza firma daje możliwość wyboru kilku modeli. Konstrukcja pionowa grzejnika może składać się z profili kwadratowych, trójkątnych, owalnych i półowalnych. Część pozioma daje nam wybór pomiędzy profilami prostokątnymi oraz tradycyjnymi wykonanymi z rurki okrągłej. Modelowanie profili poziomych w kilku płaszczyznach oraz dodatkowe udogodnienia w formie wieszaków pozwalają na stworzenie odpowiedniej dla siebie konstrukcji.

Realizujemy indywidualne zamówienia na dowolnie wybrany model grzejnika. Wysokość, szerokość rozstaw przyłącza oraz kolor staramy się dobrać indywidualnie do potrzeb najbardziej wymagających. Profesjonalne doradztwo oraz doświadczenie w branży gwarantuje że każdy grzejnik powstały w naszej firmie stanie się idealnym elementem wyposażenia.

Poniżej przedstawiamy najczęściej wybierane kolory przez naszych klientów. Wszystkie przedstawione odcienie znajdują się na naszym stanie magazynowym aby ograniczyć czas oczekiwania i realizacji do minimum.

Scroll Up